Рік народження: 1958
Посада: професор кафедри
Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук
Вчене звання: доцент
E-mail: logvin.v.m@nmu.one
Викладає дисципліни: «Теорія поля», «Гравірозвідка», «Теоретичні основи комплексування геофізичних методів»
У 1980 році закінчив Дніпропетровський гірничий інститут ім. Артема (ДГІ) за спеціальністю «Геофізичні методи пошуків і розвідки родовищ корисних копалин», отримав диплом з відзнакою і здобув кваліфікацію «гірничий інженер-геофізик».
Після закінчення ДГІ працював інженером НДС кафедри геофізичних методів розвідки, з 1982 року асистентом цієї же кафедри.
У 1992 році в Інституте фізики Землі ім. О.Ю. Шмідта, м. Москва захистив кандидатську дисертацію на тему: «Автоматизация комплексной интерпретации сейсмических наблюдений и гравитационного поля с целью изучения строения земной коры и верхней мантии» за спеціальністю 04.00.12 – геофізика.
З 1993 по 2015 рік – доцент кафедри геофізичних методів розвідки.
У 1995 році отримав вчене звання доцента кафедри геофізичних методів розвідки Державної гірничої академії України.
У 2006 − 2010 рр. виконував обов'язки завідуючого кафедри геофізичних методів розвідки Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»
З липня 2015 року до тепер працює на посаді професора кафедри геофізичних методів розвідки Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».
На громадських засадах з 2006 року займає посаду Заступника директора Центру моніторингу знань та тестування, а з 2012 року ще й посаду Адміністратора Єдиної державної електронної бази з питань освіти університету
Автор понад 40 наукових та навчально-методичних робіт.
Основний напрямок наукової діяльності присвячений розробці підходів комплексної інтерпретації геолого-геофізичних даних на геотраверсах в межах Українського щита, Донбасу , що значно підвищує достовірність геологічних побудов за даними геофізичних методів. Розроблені програмні комплекси з інтерпретації геолого-геофізичних даних, розв'язання прямих задач сейсморозвідки, гравірозвідки та магніторозвідки і трансформування потенційних полів широко використовуються як при виконанні науково-дослідних робіт, так і у навчальному процесі.
Нагороджений почесним знаком "Шахтарська слава ІІІ ступеню" (2008), медаллю "За відданість університету" (2012), медаллю «За заслуги» (2017), медаллю Писаржевського Льва Володимировича (2018), ювілейною відзнакою «100 років створення Державної геологічної служби України» (2018) та Грамотою Верховної Ради України (2019).
Підвищення кваліфікації:
З 19 по 30 березня 2018 року пройшов короткострокове підвищення кваліфікації при Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» за програмою семінару "Реалізація державної інформаційної політики України: доступ до публічної інформації та електронне урядування" та одержав відповідний сертифікат № 1832-а від 30.03.2018 року.
З 02 травня по 02 липня 2018 року пройшов короткострокове підвищення кваліфікації при Інституті геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України з підвищення професійної і педагогічної майстерності (Наказ № 516-л від 24.04.2018) згідно Довідки про підсумки стажування.
Перелік основних публікацій.