Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Солдатенко Валерий Петрович10.JPG

Солдатенко Валерій Петрович

Рік народження: 1957
Посада: доцент кафедри 
Науковий ступінь: кандидат геолого-мінералогічних наук
Вчене звання: доцент
E-mail: soldatenko.v.p@nmu.one
Викладає дисципліни: «Статистична обробка геологічної інформації», «Геофізичні методи досліджень», «Вирішення геофізичних задач на компьютерах»


У 1980 році закінчив Дніпропетровський гірничий інститут ім. Артема (ДГІ) за спеціальністю «Геофізичні методи пошуків і розвідки родовищ корисних копалин», і здобув кваліфікацію «гірничий інженер-геофізик». Захистив кандидатську дисертацію у 1989 році на здобуття наукового ступеня кандидата геолого-мінералогічних наук за спеціальністю 04.00.12 «Геофізичні методи розшуків і розвідування родовищ корисних копалин» на тему: «Розробка методів інтерпретації підземної гравірозвідки та їх застосування на рудниках Кривбасу».

З якого року працює в університеті: з 1980 року.

Напрямки наукової діяльності: лініаментний аналіз гравімагнітних полів, розробка статистичних підходів аналізу геофізичних даних, підземна гравірозвідка, прямі та зворотні задачи геофізики, сейсмофаціальний аналіз.

Опубліковано: понад 100 наукових праць, у т.ч. 1 підручник для вузів.

Участь у міжнародних та національних наукових проектах: протягом усього терміну роботи на кафедрі геофізичних методів розвідки приймає участь у науково-дослідних роботах сумісно з виробничими організаціями або за їх замовленням. У 80-х роках минулого сторіччя ряд робіт виконувалось по замовленню партії руднично-шахтної геофізики (м.Кривий Ріг) з питань інтерпретації підземної гравірозвідки, а також на замовлення центрального гірничо-збагачувального комбінату – з питань пошуку підземних пустот. У наступному десятиріччі виконував дослідження сейсмічних матеріалів з метою вивчення сейсмофацій разом з геофізиками Придніпровської геофізичної експедиції. З 2000-х років регулярно приймає участь у договірних роботах ДП Дніпрогеофізика (м.Дніпро) з питань застосування лініаментного аналізу потенційних полів при побудові сучасних тектонічних карт України. Має досвід участі у міжнародних конференціях різного рівня, зокрема у заходах EAGE 1997 (Москва) та 2008 (Пекін) років.

Останнє підвищення кваліфікації: науково-педагогічного стажування в Інституті геотехнічної механіки ім. Полякова М.С. НАН України з 16.12.2019 р. до 31.03.2020 р.

Перелік основних публікацій.

Google scholar

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт