Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Фото-ППИ10.jpg

Пігулевський Петро Гнатович

Рік народження: 1975
Посада: професор кафедри за сумістництвом 
Науковий ступінь: доктор геологічних наук
Вчене звання: старший науковий співробітник
E-mail: pigulev@ua.fm
Викладає дисципліни: «Інтерпретаційні системи в розвідувальної геофізиці»


У 1984 р. закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Геофізичні методи пошуків та розвідки родовищ корисних копалин».

Професійну діяльність розпочав у 1984 р. в складі Дніпропетровської геофізичної експедиції «Дніпрогеофізика». Працював на посадах від інженера-геофізика до головного геофізика.

У 1986 - 1987 рр. за направленням експедиції навчався в Дніпропетровському гірничому інституті за фахом «Моделювання гравітаційних і магнітних аномалій».

У 2004 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата геологічних наук за спеціальністю 04.00.22 «Геофізика» на тему: «Особенности геологического строения Приазовского геоблока Украинского щита по результатам комплексирования геолого-геофизических исследований».

У 2009 р. присвоєно учене звання старшого наукового співробітника із спеціальності 04.00.22 «Геофізика».

З 2009 до 2012 рр. був докторантом Київського національного університету імені Тараса Шевченка й захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора геологічних наук за спеціальністю 04.00.22 «Геофізика» на тему: «Будова та мінерагенія земної кори і верхньої мантії східної частини Українського щита за результатами комплексних геолого-геофізичних досліджень». 

З 2013 р. працює старшим науковим співробітником відділу сейсмічної небезпеки Інституту геофізики імені С.І. Субботіна Національної академії наук України.

За видатні заслуги в галузі геології нагороджено медаллю імені В.І. Лучицького (2005) та присвоєно звання «Почесний розвідник надр України» Державної служби геології та надр України (2008).

За роботу «Геохімічні, петрологічні і геофізичні критерії прогнозування родовищ корисних копалин Українського щита» відзначений у складі авторського колективу Державною премією України в галузі науки і техніки (2015).

Напрямки наукової діяльності:  дослідження особливостей глибинної тектоніки і мінерагенії земної кори та верхній магії, сучасних геодинамічних процесів, екологічної і сейсмічної небезпеки території Україні за комплексом геолого-геофізичних даних.

Опубліковано 350 наукових праць, у т.ч. 1 підручник для вузів, 13 монографії.

Додаткові професійні обов’язки: член вченої ради Інституту проблем природокористування та екології НАН України, науковий консультант Дніпропетровської геофізичної експедиції «Дніпрогеофізика» з питань вирішення геоекологічних проблем техногенно навантажених регіонів України за комплексом геолого-геофізичних даних.

Перелік основних публікацій. 


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт